שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489

26- מערכות ניווט לרכב

מערכות ניווט לרכב לבחירתכם.
מערכות ניווט לרכב הם תמיד שימושיים כשאתם לא רוצים להסתמך על הטלפונים שלכם בזמן נסיעה ואתם רוצים ליהנות מחווית נסיעה נוחה יותר ומסך גדול שיזור להכווין אתכם לעבר היעד שלכם. מערכת ניווט לרכב תהפוך את החיים שלכם לקלים יותר והיא מתאימה במיוחד לאנשים שמבלים שעות רבות ברכב בנסיעות לכל מיני יעדים שאותם הם אינם מכירים.
 
התקנת מערכות ניווט ברכב מתבצעת על ידי אנשים שמתמחים בנושא והם ידעו להתאים את מערכת הניווט לרכב שלכם. חלק מהמערכות מתאימות לדגמים מסוימים במיוחד ברכבים בהם כבר הייתה מערכת מסוימת, אם לא רק - באמצעות התקנת מערכת ניווט מקצועית אפשר להפוך מערכת חיצונית לחלק בלתי נפרד מהרכב ובכך לשפר את החוויה בנהיגה וגם להוסיף לרכב מראה ותחושה יוקרתית יותר.
 
מערכות ניווט בישראל מכילות כמעט תמיד מפות בעברית מלאה עם שמות רחובות בעברית, אך יש לשים לב לעניין ההקראה הקולית כחלקן מכילות הקראה קולית באנגלית בלבד. חלק מהמערכות מכילות מערכת אנדרואיד ולכן הן מאפשרות להתקין עליהן תוכנה / אפליקציה כגון אפילקציית וויז ואז אפשר ליהנות מכל התכונות של מערכת וויז אצלכם ברכב - עדכונים שוטפים על פקקים, או עדכונים במפה, הקראות מלאות ומפורטות בעברית ועוד יתרונות רבים. חשוב להבין שמערכות אלו הן אינו מערכות ניווט רגילות אלא מערכות מולטימדיה לכל דבר - לשם כך יש לנו קטגוריה אחרת. צפו בקטגורית מערכות מולטימדיה.
 
באתר על גלגלים תוכלו למצוא מידע על מערכות ניוטו לרכב, למצוא מוצרים מדגמים שונים וחברות שונות וכמובן להתייעץ איתנו לגבי בחירת המוצר המתאים והתקנתו על הרכב שלכם. בהצלחה! 
למעלה ווצאפ
סגור
מבצע