שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
כיסויי בד למושבים
סט כיסויים לרכב LEADER בז
הדר רוזן
296 ש"ח
סט כיסויים לרכב GTR אדום
הדר רוזן
535 ש"ח
סט כיסויים לרכב GTR אפור
הדר רוזן
535 ש"ח
סט כיסויים לרכב GTR כחול
הדר רוזן
535 ש"ח
סט כיסויים לרכב GTR שחור
הדר רוזן
535 ש"ח
 כיסויים למושבים ברכב

לצד גגונים, מוצרי מיגון, אבזרי תאורה וחשמל ואבזרי שמע ומולטימדיה, באתר ובחנות הגלריה של חברת על גלגלים תוכלו ליהנות ממבחר איכותי של כיסויים למושבים ברכב של חברות ומותגים מובילים. מדובר בכיסויים העשויים ממגוון סוגי בדים איכותיים ועמידים שמונעים הזעה, בעלי מגע רך ונעים, המוצעים בשלל דגמים, עיצובים עכשוויים וצבעים, לרבות פתחים לכריות אוויר, ועם מחירים תחרותיים ואטרקטיביים במיוחד. הכיסויים מתאימים לכל סוגי הרכבים ומהם כל אחד יכול לבחור ולרכוש און ליין את אלו המתאימים לטעמו, רכבו וצרכיו.

 

חשיבות כיסויי רכבים

כסויי הרכבים האיכותיים שאנו מספקים יעניקו לכם חוויית נסיעה הרבה יותר נעימה, מפנקת ונוחה ברכב אסטטי ומטופח. למעשה, בעזרת ריפודים אלו ובהוצאה נמוכה תוכלו להעניק לרכב שלכם טיפול קוסמטי אשר ישפר את חזותו ואף יעלה את ערכו. מעבר לכך, נוחות הנסיעה שכיסויי רכב מעניקים גם תורמת לבטיחות בהעניקם לנהג את מירב הנוחות הנחוצה לו על מנת להישאר ערני וסובלני למתחרש על הכביש.

 

 בחירת והתקנת כיסויים ברכב

עימנו תוכלו לרכוש כיסויי רכב סטנדרטים וגם בהתאמה אישית מלאה לסוג הרכב ולצרכים מיוחדים. הבחירה בסוג הכיסוי תלויה בהעדפות אישיות של סוג בד וסגנון עיצוב, וכן בתקציב שאתם מוכנים להשקיע. את מרבית הכיסויים תוכלו להתקין בכוחות עצמכם או להיעזר בשירותי מחלקת ההתקנות של חברתנו, המסופקים בחנות החברה ברחובות או כשירות בבית הלקוח.

 

הזמנת כיסויים לרכב

הזמנת כיסויים לרכב מוצעת בקלות ובבטחה ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו. כמו כן, ניתן לרכוש כיסויים ולקבל אודותם מידע נוסף והתאמה אישית על ידי הגעה לחנות הגלריה שלנו, או באמצעות יצירת קשר עם על גלגלים בטלפון 9361616- 08.

 
למעלה