שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489
מבצעים ועודפים

25- מגיני שמש וילונות והצללה לרכב

 אצלנו בעל גלגלים תוכלו למצוא מגיני שמש קדמיים, צדדים ואחוריים, וילונות לרכב, הצללה לרכב ועוד מגוון אביזרים והתקנות מיוחדות לפי צורך ובהתאמה אישית.
מגיני שמש - מגיני שמש הם מגוון אביזרים שאפשר לקנות כדי להגן על פנים הרכב ועל הנוסעים ברכב מפני השמש. לפי סוג מגן השמש שתקנו, כך יהיה השימוש בו. ישנם מגיני שמש שנועדו להיות רק כשאין אף אחד ברכב והוא לא בתנועה. מגיני שמש כאלו בדרך כלל הם מגיני שמש קדמיים שעשויים מאלומיניום או קרטון - בצורת אקורדיון - והם מונעים מהשמש לחמם את פנים הרכב. ישנן מדינות בהם שמים אותם בדמים למטרות אחרות, למשל מקרים בהם שמים את מגיני השמש להגנה דווקא מפני השלג. שמים אותם בחוץ ואז אפשר 'לקלף' אותם והשמשה לא נפגעה מהשמש שהצטבר מעליה.
 
מגיני שמש צדדיים גם כן נחשבים מוצרים יעילים בשוק כדי להגן על הנוסעים שיושבים במושבים האחוריים בעיקר מפני השמש. מגיני שמש כאלו בדרך כלל נדבקים באמצעות ואקום או שיטות אחרות והם מונעים מהשמש והקרינה להיכנס לרכב בצורה משמעותית כדי להקל על הנוסעים.
 
בנוסף לאלו, ישנם מגיני שמש אחוריים. למגיני שמש אחוריים אפשר להוסיף גם את הלוגו של הרכב, בעיקר מתאים לאלו שיש להם גאוות יחידה בכל הקשור לרכב שלהם. ניתן להזמין אצלנו דרך האתר.
 
וילונות לרכב - מי שלא רוצה להשתמש במגיני שמש בגלל סיבות שונות ובעיקר בגלל העיצוב של הרכב שלו יכול לבחור בוילונות לרכב. וילונות לרכב יכולים להתאים לכל סוגי הרכבים כולל רכבים קטנים ופרטיים וגם כמובן רכבים מסחריים. וילונות לרכבים מסחריים דווקא פופולריים יותר והם ניתנים להתאמה לפי מידות הרכב. הוילונות יכולים להוסיף מראה יוקרתי ומעוצב לרכבים מכל הסוגים והם בהחלט שווים את ההשקעה.

הצללה לרכב - היתרונות של ההצללה לרכב הם לאו דווקא בהגנה מפני השמש, אלא דווקא בגלל סיבות אחרות כגון העדפה של הסטייל של הרכב או פרטיות גדולה יותר ברכב. מכיוון שהחוק לא יאפשר לאנשים להשתמש בחלונות מוצללים לרכב מקדימה, ישנם גוונים שונים להצללה לרכב ואפשר להתאים את ההצללה של החלון הקדמיים לפי הרמה המותרת בחוק, ואת החלונות האחוריים שיהיו כהים יותר. עבודה מסוג זה צריכה להתבצע על ידי מומחה ולא להתפשר על עבודה פחות ממושלמת.
פייסבוק
אינסטגרם
מידע
08-936-1616
מרכז שירותו ומכירה מרכזי
המנוף 6 רחובות.
ניתן לקבל התקנות בכל הארץ בתיאום מראש.
למעלה ווצאפ
סגור
על גלגלים - יבוא אישי של רכבי ספורט ויוקרה
054-8074488 אבי
054-5940350 אבי