שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489
מבצעים ועודפים

19- משענות גב מושבי עיסוי ושיאצו לרכב

האופן בו אנו יושבים ברכב משפיע רבות על נהיגה ושליטה ברכב וכן על מניעת כאבי גב וצוואר. ישיבה בטוחה ברכב כוללת שמירה על הגב וכן מאפשרת נגישות למערכת הרכב וכן מעניקה שדה ראייה רחב.
עוד נציין כי ישיבה נכונה מסייעת למנוע עייפות. במקרה של תאונת דרכים, ישיבה נכונה עשויה להציל חיים וכן להפחית את הפגיעה בעמוד השדרה.
 
יש לנצל את כל משטח הישיבה
בשעת הנהיגה יש לנצל את כל משטח הישיבה על מנת שהגב התחתון ייתמך במשענת והרגליים יגיעו אל הדוושות. שימו לב כי ברך נעולה עשויה לגרום מאמץ רב לשרירים וכן לגרום להפחתה של עוצמת הלחיצה על הדוושה.
בעת הנהיגה כאשר הגוף נשען לאחור מדובר במצב בו מתרחש צמצום של שדה הראייה העשוי לגרום לחוסר ריכוז. ישיבה נכונה ברכב מתקיימת כאשר הגוף נינוח וכל החושים דרוכים לטובת נסיעה בטוחה.
 
תפקידה של משענת הראש להגן על הראש מפני חבטה של הראש אחורה
תפקידה של משענת הראש הוא תפקיד מרכזי הנועד להגן על הראש מפני חבטה של הראש אחורה וקדימה בעת תאונה. מכאן, יש לכוון את המשענת כאשר היא מוטה קדימה והחלק הכולל ריפוד מצוי בקרבת הראש.
 
מה משפיע על איכות הישיבה
ישנם מספר גורמים המשפיעים על איכות הישיבה ברכב כגון שרירי בטן חלשים, הגבלה של שרירים בגפיים התחתונים או העליונים וכן יכולת תנועה מוגבלת אותם גורמים עשויים להוביל לחוסר נוחות ואף שינוי בתנוחת הנהיגה ולכן חשוב לעשות שימוש באביזרים תומכים המסייעים בשעת נהיגה.
 
פתרון בריאותי מפנק בשעת הנהיגה
אורח החיים המודרני מחייב אותנו לבלות לא מעט שעות בנהיגה בכבישים, מה שגורר עייפות ואף כאבי גב. מכאן, ניתן לעשות שימוש באביזרים אשר יאפשרו ישיבה נכונה כמו למשל משענת גב אורטודפית המיועדת לתמיכה בעמוד השדרה ומסייעת במניעה של כאבי גב בעת הנסיעה ברכב.
פתרון נוסף הנחשב מבוקש בקרב הנהגים הוא מושב עיסוי ושיאצו לרכב- המושב מעניק עיסוי מפנק לאזור הגב ונועד להמריץ את מחזור הדם ולשחרר את השרירים. המושב מתאים לשימוש ברכב ודורש חיבור לחשמל- הערכה כוללת בין היתר רצועות קשירה המאפשרות התאמה של המושב לכל כסא.
 
כיצד מתבצעת הפעלת המושב
הפעל מושב עיסוי מתבצעת באמצעות שלט הכולל נורות ביקורת להפעלה של האפשרויות הרבות במושב כמו למשל האפשרות להפעיל תוכנית קבועה וכן לקבוע את רוחב העיסוי.
רכישת מושב עיסוי איכותי מטעם חברה מובילה תאפשר ליהנות מתחושה אמתית של לחיצות ידיים על גבי הגב באמצעות עיסוי שיאצו ותוך 15 דקות ניתן ליהנות מתחושה מפנקת של הרגעת השרירים ולהביא לשיפור זרימת הדם וכן לסייע לתחושת התרעננות הנחוצה כל כך במהלך נסיעות ארוכות בכבישי הארץ הכוללות לא מעט שעות עמידה בפקקים. 
פייסבוק
אינסטגרם
מידע
08-936-1616
מרכז שירותו ומכירה מרכזי
המנוף 6 רחובות.
ניתן לקבל התקנות בכל הארץ בתיאום מראש.
למעלה ווצאפ
סגור
על גלגלים - יבוא אישי של רכבי ספורט ויוקרה
054-8074488 אבי
054-5940350 אבי