שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489
מבצעים ועודפים

11- רדיו דיסקים לרכב

 לפניכם רדיו דיסקים לרכב מהמותגים המובילים. לחצו על המותג שאתם רוצים לרכוש על מנת לצפות במוצריו. 
רדיו דיסק לרכב הוא מוצר אשר אפשר להכניס לרכבים (לא לכל רכב) כדי לשפר את חווית ההאזנה לרדיו ולמוסיקה ברכב. ברכבים בהם אפשר להוציא את המערכת המקורית של הרכב ולהחליף באחרת, אפשר להכניס מערכת חדשה - מערכת רדיו דיסק אשר תכיל אפשרויות נוספות, איכויות הגברה חדשות, חיבורים שלא התאפשרו במערכת הקודמת ועוד... בנוסף לכך, נוחות השימוש והתפעול של הרדיו דיסק משתפרת פלאים כשקונים רדיו דיסק שבוחרים בקפידה.
 
מה אפשר לקבל ברדיו דיסק חדש?
בכל רדיו שתקנו יהיו אפשרויות בסיסיות כגון האזנה לתחנות FM, וסביר להניח שגם אפשרות לשמוע מוסיקה מדיסקים, אך היום הטכנולוגיות כבר השתפרו ואנשים רוצים לשמוע דרכים בצורה חדשה - חיבור UBS או התחברות למכשיר באמצעות BLUETOOTH אלו אפשרויות נפוצות שהיום רכבים חדשים מכילים, אך אנשים בעלי רכבים ישנים לא בהכרח נהנים מהן.
אנשים שחווית ההאזנה והשמיעה של המוסיקה חשובה להם, קונים מערכות חדשות - רדיו דיסקים - שמכילים נגני מוסיקה טובים עם אפשרויות חדשות ומתקדמות. עוצמת השמע לעתים תהיה גבוהה יותר, שליטה מדויקת יותר בצליל שבוקע מהרמקולים ברכב, פיצ'רים חדשים שמאפשרים שמיעת מוסיקה באיכות כזאת שתתחשב בכך שברכב עצמו יש רעשים בזמן נסיעה וכך הצליל שבוקע יוצא בצורה כזו שלא מרגישים את הרעשים הנלווים. כל אלו ועוד, במיוחד אם קונים אביזרים נוספים, הופכים את חווית הנסיעה לטובה הרבה יותר. 
 
מחיר רדיו דיסק?
מחיר של רדיו דיסק לרכב משתנה ממותג למותג ומדגם לדגם, המחירים בדרך כלל מתחילים ב-350 שקלים למערכות הפשוטות (אם כי, כיום המערכות הפשוטת הן לא רעות בכלל!), ועד למעלה מאלף שקלים למערכת. כמובן שמומלץ לשלב אביזרים נוספים כגון מערכות הגברה לרכב, רמקולים לרכב וציוד נוסף שמשפר את החוויה הכוללת ועל מנת לא ליצור צוואר בקבוק בין היכולות של הרדיו דיסק ליכולות של הרמקולים.
 
מומלץ להתייעץ עם המומחים שלנו לפרטים נוספים.
פייסבוק
אינסטגרם
מידע
08-936-1616
מרכז שירותו ומכירה מרכזי
המנוף 6 רחובות.
ניתן לקבל התקנות בכל הארץ בתיאום מראש.
למעלה ווצאפ
סגור
על גלגלים - יבוא אישי של רכבי ספורט ויוקרה
054-8074488 אבי
054-5940350 אבי