שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489
מבצעים ועודפים

12- מגברים לרכב

כמה ערוצים אתם צריכים במגבר שלכם? 1? 2? 4? 5? בחרו עכשיו את הקטגוריה המתאימה והתחילו ברכישה! 
מהם מגברים לרכב?
בעת רכישת רכב אחד הדברים אשר ראוי להביא בחשבון זה מערכת השמע. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט דגמים של מגברים המיוצרים על ידי יצרנים סיניים או רמקולים של החברות הגדולות אשר יעלו לכם לא מעט. אם איכות השמע חשובה לכם, הרי אין מקום לפשרות ויש לרכוש מגברים איכותיים לרכב שלכם מטעם יצרן בעל מוניטין רב בתחום המציע את המגברים האיכותיים ביותר העומדים בתנאי לחות גבוהים. בבואכם להתייחס לסאונד בעת הנסיעה, יש להתייחס להגברה- המגבר מגביר את הצליל המופק מתוך מקור המוזיקה וכך הוא מושמע בעוצמה גבוהה יותר ברמקולים.
 
אמנם המגבר מצוי כבר ברכב אבל אם תרצו לשדרג אותו, הרי תוכלו למצוא את עצמכם נפרדים מסכום נכבד של כסף. תפקידם של המגברים זה להגביר אותות חשמליים בדרך אל הרמקולים- משמעות הפעולה היא הגברת עוצמת הצליל תוך שמירה על איכותו. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מגברים כאשר הבחירה תלויה באופי השימוש והדרישות שלכם.
 
כך למשל אם אתם חובבי מוסיקה ואוהבים לשמוע מוסיקה בווליום גבוה, הרי מומלץ לבחור מגבר עוצמתי ואף להתקין שני מגברים על מנת ליהנות מחוויית שמע מתקדמת ברכב שלכם.
 
בחנו את הרמקולים ברכב שלכם על מנת לקבל שילוב מנצח
בעת רכישת מגברים לרכב כדאי באותה הזדמנות לבחון גם את הרמקולים ברכב. ייתכן ותהיה לכם האפשרות לשדרג את הרמקולים ברכב לסוג איכותי יותר אשר בתוספת של המגבר יעניקו את איכות השמע הדרושה.  בבואכם לעשות זאת, הדבר החשוב ביותר הוא לבחון את יכולת העבודה כל המגבר ביחד עם הרמקולים והרדיו דיסק. תארו לעצמכם סיטואציה בה רכשתם מגבר לרכב ושילמתם תמורתו לא מעט והוא פשוט לא מתאים לכם.
 
במטרה לוודא כי אכן קיימת התאמה בין המגבר ובין הרמקולים, כדאי לרכוש חלק מהאביזרים במקום אחד וכך נותן השירות יוכל לבחון את ההתאמה. היות וקיימים כיום מגוון רחב של מקומות בהם תוכלו לרכוש את האביזרים הללו ההמלצה היא לבצע סקר מקיף תוך היוועצות עם לקוחות קודמים במטרה לדעת מהו המקום האיכותי ביותר אשר יעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

אילו מגברים קיימים ברכב
בבואכם לבחור מגברים, דעו כי קיימים מגוון רחב של מגברים . מגבר בעל שני ערוצים מיועד להגברה של זוג רמקולים אחוריים או סאב ואילו קיים גם מגבר המציע 4 ערוצים המיועד להגברה של רמקולים קדמיים ואחוריים. במידה וקיימת התלבטות, לא כדאי לכם לקבל את ההחלטה בכוחות עצמכם אלא להסתייע בשירות של מומחים בתחום אשר יהיה ביכולתם להמליץ לכם על מגברים איכותיים לרכב שלכם. בעת רכישת אביזרים לרבב כדוגמת מגברים, ההמלצה היא לבחון היטב את הסוגים השונים טרם קבלת ההחלטה במטרה לבחור את המגברים האיכותיים ביותר.
 
 
פייסבוק
אינסטגרם
מידע
08-936-1616
מרכז שירותו ומכירה מרכזי
המנוף 6 רחובות.
ניתן לקבל התקנות בכל הארץ בתיאום מראש.
למעלה ווצאפ
סגור
על גלגלים - יבוא אישי של רכבי ספורט ויוקרה
054-8074488 אבי
054-5940350 אבי