שם משתמש
סיסמא
תפריט סלולרי חפש משתמש 0עגלה
שעות פתיחה: א, ב, ד, ה 8:30-18:00 | ג,ו, 8:30-14:00
waze
טלפון 08-9361616
טלפון 08-9361616 ספק משרד הביטחון: 0011016952 ספק חברת החשמל: 5032489
מבצעים ועודפים

14- מיגון ובטיחות לרכב

 מפתחות לרכב, מרימי שמשות, נעילת ג'נטים לרכב ועוד מגוון מוצרי מיגון לרכב - עכשיו לרכישה באתר במחירים חסרי תקדים!
התפתחות ענף הרכב הובילה למגוון אמצעי בטיחות
 
בשנים האחרונות בשל התפתחות ענף הרכבים בישראל ניתן לראות רכבים הכוללים מערכות מיגון מורכבות, זאת מתוך ידיעה כי הרכב הפרטי שלנו אינו עוד רכב המביא אתכם מנקודה אחת לאחרת אלא רבים תלויים ברכב לצורך הגעה לעבודה או לחברים. המציאות בישראל מבשרת על ריבוי תאונות דרכים, פגיעה בהולכי רגל וכן פריצות וגניבות לרכב.
 
גנבי הרכב חכמים יותר מתמיד ונהגים רבים מבינים את חשיבות המיגון יותר מאי פעם. המציאות החדשה יצרה עבור הנהגים את הצורך למגן את הרכב שלהם ולהפוך אותו לבטיחותי יותר. ניתן לראות כיום את מיטב הטכנולוגיה המושקעת ברכבים אשר עונה על הצרכים של הנהגים.
 
אילו מערכות מיגון קיימות
שנים האחרונות ניתן לראות מספר מערכות מיגון לרכב ובין היתר מערכות אזעקה המבוססות על חיישנים. מדובר במערכות אזעקה אשר מטרתן למנוע פגיעה בכלי רכב והולכי רגל בשעת נסיעה לאחור בשעות היום והלילה. בעת הנסיעה לאחור שדה הראייה מצומצם וקשה להבחין בעצמים נמוכים או קרובים לרכב וכך הנהגים עשויים למצוא את עצמם קרובים יתר על המידה לרכב אחר.
 
אותם חיישנים ממוקמים בפגוש האחורי השל הרכב ושולחים גלי רדיו בהתאם לכיוון והמהירות ונתונים התראה בשעה בה הרכב קרוב להתנגשות.  עוד נציין כי ניתן לבצע היום שכפול מפתחות עם שבב על מנת למנוע מקרה של גניבת המפתחות.
 כיצד לבחור את מערכת הבטיחות לרכב
 
אם כן , כיום תמצאו מגוון רחב של מערכות מיגון רכב שלכם וההיצע עשוי לעורר אי וודאות. נשאלת השאלה כיצד תבחרו את מערכת המיגון הטובה ביותר לרכב שלכם.
 
בהתאם לסוג הרכב: אתם מבחינים כיום בשלל מערכות מיגון ומעוניינים להבטיח את הבטיחות שלכם אבל ההמלצה היא לבחור את מערכת המיגון בהתאם לסוג הרכב שלכם. שוק גניבות הרכב מבוסס על מכוניות פופולאריות ולכן אם יש לכם רכב הנחשב לפופולרי במיוחד בקרב ציבור הנהגים אין מקום לטעויות.
 
בהתאם למקום המגורים: פרמטר נוסף על פיו תבחרו את מערכת המיגון זה בהתאם למקום המגורים והעבודה שלכם. אם אתם מעמידים את הרכב שלכם במקום בו יש חנייה פרטית, מטבע הדברים תחששו פחות, אבל אם אתם מעמידים את הרכב שלכם בחניון ציבורי, הרי אתם חשופים לפריצות בשעת לילה.
 
 בהתאם למערכת האבזור ברכב: פרמטר נוסף הוא בהתאם למערכת האבזור ברכב שלכם. אם ברכב שלכם מותקנת מערכת אבזור מתקדמת הכוללת בין היתר מערכת ניווט או מערכת סאונד, הרי יהיה זה רכב אטרקטיבי יותר לפריצה ולכן קיימת חשיבות עליונה להגן על הרכב שלכם.
 
במידה וקיימת התלבטות באשר לבחירת האמצעים המתאימים ביותר, הרי ההמלצה היא לערוך סקר שוק מקיף על מנת לבחור את אמצעי המיגון האיכותיים ביותרתוך היוועצות עם מומחים בתחום.
 
פייסבוק
אינסטגרם
מידע
08-936-1616
מרכז שירותו ומכירה מרכזי
המנוף 6 רחובות.
ניתן לקבל התקנות בכל הארץ בתיאום מראש.
למעלה ווצאפ
סגור
על גלגלים - יבוא אישי של רכבי ספורט ויוקרה
054-8074488 אבי
054-5940350 אבי